Eren Yılmaz Elektrik  YALOVA  All rights reserved.

EREN YILMAZ LTD.ŞTİ.

             Firmamız ; 2006 yılında Eren Yılmaz Ltd.Şti. adı altında , işinde uzman teknik personeli ile Teknolojideki değişimleri ve yenilikleri sürekli olarak takip ederek sizlere hizmet vermek için çalışmalarına başlamıştır.
          
           Siz değerli müşterilerimize YALOVA ve Çevresinde ,  gerek elektrik ve gerekse kompanzasyon , trafo  sistemlerinin dizaynı ve sorunlarını giderme işleminde teknolojinin tüm kolaylıklarından yararlanılarak üzerimize düşen tüm sorumluluğumuzu bir borç bilip en iyi ve en  hızlı şekilde sizlere sunmaya devam ediyoruz.Ayrıca 2013 yılında aldığımız Tehlikesiz Atık Toplama ve Ayrıştırma Lisansımız ile de geri dönüşüm sektöründe hizmet vermeye başladık.Bugüne Kadar bizlere olan desteğiniz ve güveninizden dolayı teşekkür ederiz..

Misyonumuz,
Çağdaş yönetim sistemleri doğrultusunda, bize gelen istekleri hızlı ve ekonomik bir şekilde karşılayarak,  müşterisine kaliteli ürün ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz,
Elektrik-Elektronik Otomasyon ve Geri Dönüşüm sektöründe, ihtiyaç hasıl olduğunda hep aranılan ve anılan firma olmaktır. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki faaliyetine devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor,

Saygılar sunuyoruz.