Eren Yılmaz Elektrik Ltd.Şti.


Eren Yılmaz Elektrik Ltd.Şti.


Firmamız ; 1998 yılında şahıs firması olarak kurulup 2006 yılında Eren Yılmaz Elektrik Ltd.Şti. adı altında , işinde uzman teknik personeli ile Teknolojideki değişimleri ve yenilikleri sürekli olarak takip ederek sizlere hizmet vermek için çalışmalarına başlamıştır.

Siz değerli müşterilerimize YALOVA ve Çevresinde , gerek elektrik ve gerekse kompanzasyon , trafo sistemlerinin dizaynı ve sorunlarını giderme işleminde teknolojinin tüm kolaylıklarından yararlanılarak üzerimize düşen tüm sorumluluğumuzu bir borç bilip en iyi ve en hızlı şekilde sizlere sunmaya devam ediyoruz.Ayrıca 2013 yılında aldığımız Tehlikesiz Atık Toplama ve Ayrıştırma Lisansımız ile de geri dönüşüm sektöründe hizmet vermeye başladık.Bugüne Kadar bizlere olan desteğiniz ve güveninizden dolayı teşekkür ederiz..

Misyonumuz,
Çağdaş yönetim sistemleri doğrultusunda, bize gelen istekleri hızlı ve ekonomik bir şekilde karşılayarak, müşterisine kaliteli ürün ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz,
Elektrik-Elektronik Otomasyon ve Geri Dönüşüm sektöründe, ihtiyaç hasıl olduğunda hep aranılan ve anılan firma olmaktır. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki faaliyetine devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor,

Saygılar sunuyoruz.
Adresimiz

Çiftlik Mahallesi Sanayi Caddesi
Çiftlikköy Küçük Sanayi Sitesi
G blok No : 5 - 6
Çiftlikköy / YALOVA
Arayın

Telefon : 0226 813 37 38
Fax : 0226 814 37 38
© Eren Yılmaz Elektrik Ltd.Şti.